Jennifer Miller | Costume Supervisor |
Rebecca McGill | Co-Executive Producer |
Joanna Davis | Casting Associate |
Stacy Wallen-McCarthy | Music Supervisor |
Derek Marcil | Sound Re-Recording Mixer |
Gregory H. Watkins | Sound Re-Recording Mixer |
Anita Gallo | Art Direction |
Kevin Buchholz | Sound Supervisor |
Jonathan Strauss | Original Casting |
Rick Clark | Unit Production Manager |
Christal Karge | Local Casting |
Sara Isaacson | Casting |
Marisa Ross | Local Casting |
Stephen Hootstein | Executive Producer |
Eli Talbert | Co-Executive Producer |
Daniel Sinclair | Co-Executive Producer |
Anastasia Puglisi | Supervising Producer |
Leigh Cousins | Producer |
Bryan Rapey | Set Decoration |
Susan Kaufmann | Costume Designer |
Conor Patrick Hogan | Script Coordinator |
Brett Starkopf | Second Second Assistant Director |
George A. Olson Jr. | First Assistant "A" Camera |
Matt Decker | Music Editor |
Crystal Portillo | Special Effects Makeup Artist |
Gifty Safoa | Post Production Supervisor |
Natasha Roland | Supervising Sound Editor |
Gabriel Rivera | Catering |
Amy Vachon | Extras Casting |
Susan Kreutz | Craft Service |
Andrew Dennis | Associate Producer |
Drew Kurtzman | Casting Associate |
Ashley Bower | Researcher |
Lee Sandler | Medical Consultant |
Kathleen Farinacci | Medical Consultant |
Jonathan Gray | Medical Consultant |
Victoria Schlanser | Medical Consultant |
Melissa Dennis | Medical Consultant |
Susie Schelling | Technical Advisor |
Susie Schelling | Associate Producer |
Joseph Nilson | Best Boy Electric |
Frank Anderson | Best Boy Grip |
Quentin Matthys | Leadman |
Louis Mackall | Visual Effects Supervisor |
Meghan Corvino | Key Costumer |
Glenn Stevens | Construction Coordinator |
Mark Castelaz | Gaffer |
Billy Nielsen | "B" Camera Operator |
Joe Tolitano | "A" Camera Operator |
Mike Kuta | Rigging Gaffer |
Blake Matthys | Special Effects Coordinator |
Angie Simpson | Payroll Accountant |
Kim Ju-Angelo | First Assistant Accountant |
Mike Hudecek | Assistant Property Master |
Edward J. Eberwine III | Location Manager |
Pat Serpe | Transportation Captain |
William F. Hogan | Transportation Coordinator |
Gabi Dressligne | Production Office Coordinator |
Leo Gilbert | Production Supervisor |
Mary Tallman | Script Supervisor |
Deb Lancello | Production Accountant |
Jessica Scheithe | Hair Department Head |
Alejandra Ford | Makeup Department Head |
Gretchen Gain | Costume Supervisor |
Cortland Boyd | Key Grip |
Ryan Michael Johnson | Story Editor |
Gabrielle Fulton Ponder | Executive Story Editor |
Gabriel L. Feinberg | Executive Story Editor |
David Siegel | Co-Producer |
Nicole Rubio | Executive Producer |
Niki Delone | Co-Executive Producer |
Meridith Friedman | Co-Executive Producer |
Danny Weiss | Producer |
Daniele Bernstein | Co-Producer |
Stephanie Gilliam | Production Design |
Diane Frolov | Executive Producer |
Jonathan Strauss | Co-Producer |
Andrew Schneider | Executive Producer |
Peter Jankowski | Executive Producer |
Michael Brandt | Executive Producer |
Atli Örvarsson | Original Music Composer |
Dick Wolf | Executive Producer |
Matt Olmstead | Executive Producer |
Arthur W. Forney | Executive Producer |
Derek Haas | Executive Producer |
Chris Shader | Property Master |
Jason Cho | Writer |
Michael Pressman | Director |
Joseph Sousa | Writer |
Stephen Hootstein | Writer |